Ve dnech 17. - 19.5. 2019 probíhal republikový přebor, do kterého z krajského kola postoupila Veronika Pivcová. V kategorii ml.žákyň II závodilo 51 děvčat. Za předvedené výkony si Verča vybojovala krásné 27. místo.

Nejúspěšnější děvčata z okresního kola gymnastického přeboru ČASPV ve Zdicích postoupila do krajského kola, které se konalo 13.4. v Dobříši. Úspěšné byly gymnastky v soutěži družstev, v kategorii ml. žákyň I. byla děvčata bronzová a v kategorii ml. žákyň II. dokonce stříbrná. Největšího úspěchu dosáhla Veronika Pivcová, která postoupila...

29.3.02019 se konalo okresní kolo gymnastických závodů ČASPV ve Zdicích. Děvčata cvičila na koberci, kladině, hrazdě a přeskoku. Gymnastkám děkujeme za předvedené výkony a všem divákům za vřelou podporu.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky